En romantik fotoğraflı Sevgililer Günü iletileri

En romantik fotoğraflı Sevgililer Günü iletileri

En çok paylaşılan bildirileri, ilgi görüyor. Çünkü, bu yıl koronavirüs (kovid-19) salgını nedeniyle sokağa çıkma yasağına denk gelen bu özel günde bildiriler göndermek yahut toplumsal medyada paylaşımda bulunmak daha manalı hale geldi.

Siz de en manalı fotoğraflı Sevgililer Günü bildirilerini, en hoş kısa ve uzun iletileri SMS, Whatsapp, Facebook, Instagram’da paylaşarak sevgilinize sevginizi gösterebilirsiniz.

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ İLETİLERİ

* Yar deyince kalem elden düşüyor. Gözlerim görmüyor aklım şaşıyor. Lambada titreyen alev üşüyor. Aşk’a hudut çizilmiyor sevdiğim. Sevgililer günün kutlu olsun.

* Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar kusursuz lakin herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.

* Sen dünyaya sürgün bir meleksen ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!

* Kimi aşklar okyanus üzeredir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek… Seni seviyorum!

* Bir hoşa, hoşluğunu hatırlatmak isterdim. aynalardan evvel… Dünyanın en hoşu sevgililer günün kutlu olsun.

EN HOŞ SEVGİLİLER GÜNÜ BİLDİRİLERİ

* Bir damla gözyaşı olup, göz bebeklerinde dolup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında ölmek isterdim.

* Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!…

* Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim artık kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

* Yaşamak özlemsiz, hasret sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek sürekli bir arada olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni seviyorum! Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ancak bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

* O denli biri olacak ki her şeyi unutturacak… Ve diyeceksin ki… Bana içinde sen olmayan her şeyi unutturdun. Sen benim için işte öylesin aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

* Verilebilecek en hoş armağandı, sevgilerin en büyüğüne tadılabilecek hazzın en doyumsuz olanıydı yaşadığım, koklanabilecek en hoş koku, görebileceğim en hoş manzara, sevdaların en deriniydi yaşanmışlardan, duyulabilecek en birinci sıcaklık. Ve böylesi bir günde gelmesende görmesen de sevmesen de en büyük memnunluk, sesini duyabilmek, binlerce teşekkür binlerce sevgi sana…

EN DUYGUSAL SEVGİLİLER GÜNÜ İLETİLERİ

* Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık üzere çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun…

* Sana bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek istiyorum fakat kalbim üzere ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

* Seni yıldızlara benzetiyorum. Onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ancak bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

* Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

* Parlayan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun.

* Sen çöllerde serap, engin denizlerde yakamoz, ormanın derinliklerinde ki huzur üzeresin, ışığım sensin, güneşimsin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

* Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler bu türlü der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En pahalı hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

EN MANALI SEVGİLİLER GÜNÜ İLETİLERİ

* Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgârlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

* Sevdiklerinizin sevgililer gününü kutlamayı, armağanlarla onları keyifli etmeyi ihmal etmeyin. İşte sevgilinize gönderebileceğiniz romantik ve his dola sevgililer günü kelamları;

* Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar harika lakin herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim.

* Sana yanlışsız bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

* Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

* Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Artık uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

* Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

* Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki beşerler, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.

* Sen çöllerde serap üzeresin, engin denizlerde yakamoz üzeresin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir